Vnímám, že i na našem webu je v těchto dnech »přesudetolandsmanšaftováno«, nicméně protože na povrch vylézají stále nové a nové závažné skutečnosti, nelze o brněnském sjezdu nepsat. Nejde o sjezd jako takový, ten by byl tak či tak. Jde o místo konání a teď i o Pavlovu záštitu.
Ta také není ničím překvapivým, jen to v tomto období celé tak nějak graduje. Pavel se k německé menšině v Sudetech vyjádřil např. před dvěma roky a z toho, co se odehrálo před a po válce, obvinil první republiku. Poslechněte si ho…
VIDEO ZDE.
AE News v komentáři na margo prezidentovy záštity píše: »Hradní kancelář se pokouší celou situaci bagatelizovat rétorikou o ‚otevřeném dialogu bez strachu‘ a ‚vzájemném porozumění‘. Realita psaného slova je však mnohem chladnější než politický marketing. Základní dokumenty Sudetoněmeckého landsmanšaftu, které jsou oficiálně prezentovány a schváleny jeho vedením, hovoří zcela jasným jazykem. Jejich deklarovaným a dlouhodobým cílem zůstává zrušení dekretů prezidenta Edvarda Beneše a všech navazujících poválečných zákonů. Pro českého občana, který zná základy vlastního právního systému, musí být takové zjištění šokující. Benešovy dekrety nejsou pouhým reliktem minulosti nebo zaprášeným historickým textem. Jsou právním fundamentem, na němž byla obnovena poválečná československá státnost po porážce nacistické tyranie.«
Abych byl konkrétní, cituji z výše zmíněného dokumentu:

»Sudetoněmecké krajanské sdružení usiluje o to, aby Česka republika zrušila platnost i nadále účinných dekretů, zákonů a nařízení vydaných v letech 1945/1946 prezidentem republiky, vládou, nebo parlamentem tehdejšího Československa, které nařizovaly, resp. legalizovaly skutkový stav bezpráví – kolektivní zbavení prav, vyvlastněni, nucené práce, vyhnáni a vraždy. Za tímto účelem požaduje přímé rozhovory mezi reprezentanty českého národa a zástupci sudetoněmecké národní skupiny, jejichž cílem je nalézt řešení, s kterými mohou obě strany souhlasit ze svobodného rozhodnuti své vůle. Přitom očekává podporu ze strany německé politiky, aby bohatá kultura sudetských Němců zůstala zachována, byla udržována a dále rozvíjena.«
Jste-li německého jazyka znalí a toužíte-li po originále, čtěte zde:
Nevím, co ještě dodat, jaké přesvědčivější argumenty snést, aby se v téhle zemi našlo pár statečných právníků, kteří by vypracovali návrh na obvinění prezidenta republiky z vlastizrady. Ani vy, pane doktore Rajchle? JUDr. sice nejsem, ale toto je vlastizrada jak vyšitá.
Jan Čech

To co se tu děje je jenom příprava.Najit nepohodlné a zničit je.Takto se opakuje historie.Pred nástupem nacismu.Tu proběhla již v roce 1938 po obsazení pohraničí akce policie na identifikování problémových lidí. Jenž by mohly dělat problémy.Ty pak po obsazení okamžitě eliminovaly pod názvem giter Česky Mříže A šli najisto
Zavření vysokých škol.A další.Dnes se chystá to stejné.Geopolitika Střed Evropy musí být poslušný Novému protektorovi EU.Nestalo se nikdy aby v demokracii zakazovaly myšlenky a symboly.Sam jsem nosil jižanskou vlajkou a nic za to nehrozilo v roce 1986.Ted už nemůžete nic.Co to je demokracie asi mě jen tuhá totalita opačného gardu.
Brázda tady na iportaL24 pořád oroduje za nacistické Sudeťáky. Vyblil tady na iportaL24 na sebe Brázda, že žije v Jablonci a píše to sudeťácky Gablonz. Už vím proč Brázda oroduje za nacistické Sudeťáky:
☝️Kořeny sudetoněmeckého Landsmannschaftu i rodinné zázemí Bernda Posselta mají společný jmenovatel: nacismus.
Jeho otec Bertolt Posselt byl okresním šéfem Henleinovy Sudetoněmecké strany v Jablonci a podle svědectví se podílel na zastrašování Čechů i formování ozbrojených jednotek Freikorps.
Sledujte @neCT24 | 42TČen
Čechu, napište do Moskvy. Tam vám s tím návrhem obžaloby prezidenta jistě pomohou. Takového vlastence jako jste vy, určitě podpoří.😀
Brázdolf, už máš připravenou vítací vlaječku s hákenkrojcem a nacvičuješ před zrcadlem hajtla k uvítání Posselta a jeho družiny? Přece musíš Brázda pomoct Posseltovým nacistům proti tschechische untermenschen. Brázda, tvoje obsese Ruskem a podpora německých nacistů musí být přece korunována úspěchem.