»Já znám jiná slova Bernda Posselta. Kdyby uznávali vinu, nepoužívali by slovo vyhnání, ale odsun a museli by uznat neplatnost Mnichovské dohody od prvního okamžiku. Neměl by se připomínat jen následek a zapomínat na to, co tomu předcházelo,« řekl Vojtěch Filip. Nikoli ale dnes, včera či předevčírem, ale 11. června 2017 v nedělní Partii na Primě.
Filip, v té době předseda KSČM a místopředseda PS PČR, rovněž kritizoval tehdejší lidovecké ministry Pavla Bělobrádka a Daniela Hermana, že podlézají Sudetoněmeckému landsmanšaftu. »KDU-ČSL podlézá Krajanskému sdružení sudetských Němců,« zdůraznil Filip a dodal, co mu vadilo. »Proč by měla být povyšována setkání krajanských sdružení tím, že se jich účastní ministři české vlády. Jestliže je to setkání spolků, ať tam přijedou zástupci Klubu českého pohraničí.«
Pane doktore, napadlo by vás před těmi bezmála devíti lety, že Česká republika bude jednou dokonce hostit sjezd SdL?
»Děkuji za otázku. Již tenkrát jsem měl obavu z fašizace společnosti, ale netušil jsem, že se na české politické scéně objeví tolik posluhovačů cizí moci a z tak nízkých pohnutek. Navíc budou nepokrytě pomáhat oslabovat nebo dokonce ničit naši českou státní suverenitu.«

Dušan Sedlák

Opět je komické a legrační, jak čeští pronacističtí a prosudeťáčtí šmejdi propagují líbivé falešné prohumanistické lži a žvásty Sudetoněmeckého Landsmanschaftu a jeho vůdců. Za Hitlera tomu Němci říkali nordická lest, tomu svému lhaní a skrývání svých skutečných záměrů a plánů za německé lži. Ochotní čeští nacisti a jejich pomahači německé sudeťácké lži ochotně zanášejí do České republiky a společnosti a lžou stejně jako Sudeťáci. Je nutné tyto české prosudeťácké kolaboranty odsoudit a veřejně na ně ukazovat prstem. Tito šmejdi pronikají i do diskusí, v domnění, že je bude někdo brát vážně. Jenže čeští nacisti a jejich prosudeťáčtí pomahači už jsou tak profláklí, že jsou jen k smíchu. Všichni prosudeťáčtí šmejdi se můžete vzít za ruce a společně jít do Posseltovy zadnice, on takové vítá. Za Protektorátu Böhmen und Mähren takovými kolaborujícími Čechy sami Němci hluboce pohrdali.
Zlatá slova stbáckého udavače. Zvlášť tady na iportalu se to těmi přisluhovači cizí (rozuměj ruské) moci jenom hemží. V rámci celé republiky je to ale jen pár pomatenců, kteří se s ruskou beranicí zaraženou až po bradu snaží oslabovat naši českou státní suverenitu.
Brázdolf, už máš připravenou vítací vlaječku s hákenkrojcem a nacvičuješ před zrcadlem hajtla k uvítání Posselta a jeho družiny?
Karel Brázda asi pracuje pro BIS, když všechno tak dobře ví.
Brázdolf pracuje skvěle pro Sudetoněmecký Landsmanschaft. Už mnoha svými příspěvky to tady v diskusích iportaL24 potvrdil. Brázdolf doslova dýchá za Sudetendeutsche Landsmanschaft.