»Se 108 hlasy má vláda Petra Fialy v parlamentu na zdejší poměry přímo luxusní většinu,« komentoval loni 17. prosince jmenování nového kabinetu server irozhlas.cz.
O deset měsíců a dva dny později (19. října) se redaktor webu skrytapravda.cz Petr Pokorný ptá: »Může Černochová počtem 108 poslanců prodat Karlštejn a Pražský hrad Ukrajincům?«
A nezůstává jen u této jedné otázky. »Začíná to být hrůzostrašné: kolem 200 lidí (včetně vlády) naši zem plundruje, drancuje a rabuje ve jménu jiného státu: prý na to má právo mandátem 108 hlasů! Takto vážně funguje demokracie? Lidé jsou zděšeni a Černochová se 10 milionům lidí posmívá, že má mandát 108 lidí slovy sto osm z deseti milionů, a tak si může plundrovat Českou republiku jak chce, může zbourat jaderné elektrárny, mohou s Rakušanem drtit opozici a umlčovat, prostě mohou vše a díky 108 lidem v Parlamentu připraví dokonce zákon, že vše radostně přijímáme! Stovky miliard mizí neznámo kde, vláda se tváří, jako by její nadřízený nebyl český lid, ale Zelenskyj a občas Biden, takže pokud se Černochová rozhodné prodat Karlštejn, nebo ho darovat Zelenskýmu na Ukrajinu, máme držet huby, jinak nás zlikvidují!«
V této souvislosti mě napadlo podívat se na numerologický význam čísla 108. Věřte, není to radostné čtení – cituji: »Kdo by se měl zdržet praktického používání čísla 108, to jsou přehnaně panovační lidé se špatnými úmysly. Energie čísla je tak velká, že její síla může být skutečně destruktivní, pokud je použita pro zlé účely.«
I navzdory špatným zprávám jsem v numerologické definici sto osmičky přece jen trochu optimismu a jisté naděje do budoucna našel: »Jako bumerang ničí v první řadě toho, kdo se ho rozhodl použít (čísla 108). To platí zejména pro ty, kteří se pomocí magie čísel rozhodli zmocnit se vůle někoho jiného, získat proti své vůli přízeň milovaného člověka nebo získat moc, aby mohli konat zlé skutky.«
Že sto osmička je použita pro zlé účely, o tom není sebemenšího sporu. Od ní za dobu panování nic pozitivního nevzešlo. Drží nás v kleštích, bohužel zákonně, poněvadž takto to má ta tolik vychvalovaná globalistická parlamentní demokracie nastaveno. Nekompromisní diktát zabalený v jakési pofiderní ústavní většině, vzešlé z ještě pofidernějších voleb.
Nepodezírám sice všechny z těch sto osmi, že loni v létě šli do předvolebního boje o poslanecká křesla s úmyslem škodit české zemi, ovšem i ti bez tohoto úmyslu se během času ocitli v kleštích. V kleštích svých zaprodaných vůdců, v kleštích oné »na zdejší poměry přímo luxusní většiny«, jak 17. 12. 2021 napsal irozhlas.cz. Vůli většiny je třeba respektovat – zní jeden ze základních postulátů parlamentní demokracie.
Již citovaný Petr Pokorný na dané téma ještě dodává:
»Když Černochová odletí od USA a objedná bombardéry, prý se nemusí ptát deseti milionů lidí, ale má na to právo, protože má 108 poslanců. Je to prý zastupitelská, nepřímá demokracie.
Když Černochová nakoupí další zbraně za mnoho miliard, prý se nemusí ptát deseti milionů občanů, protože má 108 poslanců. Je to prý zastupitelská, nepřímá demokracie.
Když Fiala udělá totální demontáž svobody a demokracie a bude trestat každého, kdo nebude souhlasit, prý na to má právo, protože má 108 poslanců. Je to prý zastupitelská, nepřímá demokracie.
Když Fiala vyhlásí válku a stanné právo, nemusí se nikoho ptát, protože má 108 poslanců. Je to prý zastupitelská, nepřímá demokracie.
Neboli, když prodá do USA Karlštejn, a peníze dá Ukrajině, nemusí se ptát nikoho, protože má 108 poslanců. Je to prý zastupitelská, nepřímá demokracie. Když prodá Pražský hrad a výtěžek dá Ukrajině, nemusí se nikoho ptát, protože má 108 poslanců. Je to prý zastupitelská, nepřímá demokracie.
A když prodá celou Českou republiku do USA, tak také může díky hlasům 108 poslanců?«
Obávám se, pane kolego, že může – že Vláda ČR pod vedením Petra Fialy může naprosto všechno. Nám zůstalo jediné – ta numerologická naděje sto osmičky – Jako bumerang ničí v první řadě ty, kdo se ji rozhodli použít…
Martin Kalous