Sudetoněmecký sjezd nebyl cílem, ale pouze prostředkem k prosazování cíle podrobování našeho území rozpínavou germánskou kulturou.
Takzvaný proces smíření probíhá již od 90. let a nejsou do toho zapojeni jen havlistické, fialové a pavlovské kruhy, ale i kruhy katolické církve. A souvisí s tím i vyvezení českého korunovačního kříže do Německa před dvěma lety.
Ale je důležité se na to podívat z historického odstupu. Odsun Němců nesouvisí pouze s druhou světovou válkou. Bez vnímání historických souvislostí jsme odsouzeni na věc pohlížet pouze povrchově. Problém snahy germanizace našeho území můžeme vnímat již od desátého století, kdy se kníže Václav s babičkou Ludmilou snažili nepodléhat západním diktátům a naopak šířit křesťanství byzantské větve, což se oběma stalo osudným.
Karel IV se snažil o něco podobného, na což navázal Jan Hus, a to se stalo osudným jak jemu, tak i celému našemu národu. Proti českým zemím se spolčil celý západní svět a český národ byl značně zdecimován. Po husitských válkách přežila pouhá třetina obyvatel. A to umožnilo postupné pronikání západního/germánského vlivu na naše území. Paradoxně náš oslabený národ před úplnou germanizací zachránila říše Rakouská, která sice měla své mouchy, ale přesto náš národ zůstal zachován a dostal možnost se v devatenáctém století opět nadechnout.
A ve století dvacátém se opět tisíciletá snaha Germánů ovládnout slovanský svět rozhořela naplno.
Odsunutí Němců z našeho území tak není žádná odplata za jejich zločiny během druhé světové války, i když i to bylo zcela legitimní. Je to snaha o ubránění celého slovanského prostoru před tisíciletou snahou Germánů nás ovládnout. Bylo to znovuobnovení celistvosti našeho území po snaze zlikvidovat náš národ již v 15. století.
Tedy to hlavní smíření bychom měli udělat sami se sebou. Odpusťme si to, že jsme se po druhé světové válce k některým lidem chovali hrubě. Ano, chovali, ale bylo to nutné a byl to pro naši zemi sice trochu bolestivý, ale hluboce léčivý proces.
Je dobré si uvědomit, že se skutečně nejednalo o žádnou odplatu. Odplata totiž nemá dobrou energii a často se vrací jako bumerang. Byl to ozdravný proces, který byl nutný s ohledem na ochranu a přežití celého slovanského světa.
Václav Hrabák

Je dobře, když se vlastenci nepřestávají ozývat ani po té hanebné akci. Je potřeba se připravit na další provokace!
Opět je komické a legrační, jak čeští pronacističtí a prosudeťáčtí šmejdi propagují líbivé falešné prohumanistické lži a žvásty Sudetoněmeckého Landsmanschaftu a jeho vůdců. Za Hitlera tomu Němci říkali nordická lest, tomu svému lhaní a skrývání svých skutečných záměrů a plánů za německé lži. Ochotní čeští nacisti a jejich pomahači německé sudeťácké lži ochotně zanášejí do České republiky a společnosti a lžou stejně jako Sudeťáci. Je nutné tyto české prosudeťácké kolaboranty odsoudit a veřejně na ně ukazovat prstem. Tito šmejdi pronikají i do diskusí, v domnění, že je bude někdo brát vážně. Jenže čeští nacisti a jejich prosudeťáčtí pomahači už jsou tak profláklí, že jsou jen k smíchu. Všichni prosudeťáčtí šmejdi se můžete vzít za ruce a společně jít do Posseltovy prdele, on takové vítá. Za Protektorátu Böhmen und Mähren takovými kolaborujícími Čechy sami Němci hluboce pohrdali, ale s chutí je využívali a i dnes tyto české prosudeťácké kolaboranty a hlupáky využívají.
Konečně to někdo vzal i z té slovanské podstaty věci. Slované jsou neustále poštváváni proti sobě, za čímž stojí Germáni. Je potřeba na to myslet, kdykoli je mezi Slovany nějaký spor.
Kdyby těmhle pseudovlastencům šlo skutečně o naší vlast, tak by se dokázali spojit a vytvořit nějaký relevantnější názorový směr. Zatím si téměř každý takový flastenec založí svou vlastní platformu, protože je ve své hlouposti přesvědčen, že on je ten mesiáš, který to s Českem myslí nejlépe. Zatím to jsou ale jen nýmandi, kteří ve své roztříštěnosti nezmůžou vůbec nic. My ostatní za to buďme rádi. 😀