Neziskovka Meeting Brno, která do jihomoravské metropole pozvala své sudetoněmecké přátele, dostala od radnice a od kraje 15 milionů korun na realizaci!
Zase se mně potvrzuje, co tvrdím roky a roky. Že totiž – obecně řečeno – světová, tudíž ani česká ekonomika, nejsou o dostatku či nedostatku peněz. To všechno je pouze hra čísel podle nosatých ekonomických teorií. Peněz může mít každý, kolik chce, resp. kolik si jich je ochoten natisknout. Navíc všechny rozhodující finanční operace, tzn., operace burzovní a bankovní, jsou prosty jakýchkoli konkrétních peněz. Tenhle základní byznys se odehrává virtuálně, útočí už ale na konkrétní peněženky konkrétních lidí, samozřejmě těch obyčejných. V tomto je totiž onen fígl.
Konkrétní peníze, ty hmatatelné, nemají pro Rothschildy a spol. žádný význam, žádnou hodnotu. Nicméně Rothschildové a spol. si geniálně podmanili nenosaté tím, že je na konkrétních penězích učinili životně závislými. Prostě námi takto manipulují, chcete-li ještě jinak – mají nás v hrsti. Nenosatí to ovšem takto nevnímají, anžto jsou vesměs blbí a myslím si, že ony hmatatelné peníze vládnou světu. Omyl.
Natištěných peněz můžeš mít, kolik chceš, s tím podstatný detailem, že musíš náležet k těm, kteří o nich rozhodují. Právě ti přihráli Meetingu Brno těch 15 miliónů, anžto taková podpora jest žádoucí. Mateřská škola nebo domov důchodců tyhle peníze jen tak nedostanou, neboť nejsou těmi žádoucími. Tedy otázka nestojí, zda oněch 15 mega je či není, ale kam a pro jaký účel odejdou. Jistě, je to svinstvo, ale na druhou stranu celý finanční svět pod kuratelou nosatých bankéřů a burzovních hráčů bylo, je a vždycky tím svinstvem bude. Pročež nemá smyslu rozčilovat se kvůli těm 15 milionům pro sudeťáky, anžto ve skutečnosti tyhle peníze nikde nikomu nechybí. Takových 15 miliónů může Rothschild rozdávat dnes a čtyřiadvacet hodin denně a jak jsem již zmínil, nikdo je nebude postrádat. Že i v dobrém úmyslu panují názory opačné, tzn., že budou chybět, je pitomost.
Shrnuto a podtrženo – konkrétní peníze nejsou o (ne)dostatku, ale o směru investování. A onen směr určitě nejde k nám obyčejným lidem. To je jedna z mála jistot, která existuje a platí stoprocentně.
Dušan Sedlák

Já bych tam ještě vrazil vrahy z vólsrýtu a alespoň jednoho černoprdelníka ať je to ovládnutí světa komplet
To je Josef dobrej nápad, a končit to bude Pravdou a Láskou a vrazi a černoprdelník budou fuč. Aspoň tak to říká modla a nejlepší Pravdoláskař Flaška.
Malé děti aby nezlobily se strašily nadpřirozenými bytostmi a komunisty straší několik let po smrti osobnost skutečná.
Brázda, dnes Brázdolf, si myslí, že světu nevládnou Rothschildové a Rockefellerové, ale Havel a jeho Pravdoláskaři a Pravda a Láska.
Kdyby Brázda vyndal hlavu z prdele Pravdolásky a něco si nastudoval, čehož se neobávám při jeho schopnostech a vzdělání, tak by na tomto základě musel změnit svoje mínění a názory. Čehož se u Brázdy nemusíme obávat.
A tahle kreatura si říká novinář. Vytáhne naprosto lživou částku 15 mil. a začne fabuloval. Roztomilé je, že si ten politruk myslí, že dnešnímu světu vládnou stále Rothschildové. Ale nedivme se mu. Tak mu to přeci vtloukali na politických školeních před 50 lety do hlavy a on se svou omezenou mozkovou kapacitou není schopen uvažovat jinak.