Máme šanci vrátit se zpět k normálnímu světu?

Celý svět se může zalknout chvalozpěvy nad výhrou dvou boxerů, kteří soutěžili v ženských kategoriích. Prý bychom se jim měli všichni omluvit, protože nám zlatou medailí dokázali, že jsou ženy.

Sice mi zcela uniká logika tohoto argumentu (naopak je pozoruhodné, že oba dva s naprostým přehledem ve svých váhových kategoriích zvítězili – asi náhoda, že?), nicméně ze všech těch oslavných tirád a všemožných woke výplodů na úrovni svatořečení mi opravdu začíná být špatně.

Lepší ilustraci pokrytectví současného světa bychom asi hledali jen marně.

Všichni vědí, jak to ve skutečnosti s nimi je, ale aby nebyli odsouzeni woke fanatiky ovládajícími média, tak se předhánějí ve svých fanfarónských gratulacích a naprosto trapných žalozpěvech o tom jak Imani Khelif a Lin Yu Ting porazili (měkké »i« je tam úmyslně) lži a nenávist a dokázali celému světu, jak silné jsou ženy.

Nikdo neřeší, že MOV neudělal žádný test na jejich chromozomální výbavu, ale ty předcházející dva vyhotovené ze strany IBA považuje za »pochybné«, přestože se ani jeden z boxerů proti jejich výsledkům neodvolal. Nikdo neřeší, že indický zápasník Vinesh Pogad byl diskvalifikován proto, že měl vážit o pouhých 100 g více, než povoluje limit jeho váhové kategorie. Nikdo neřeší, že pokud máte v cyklistice o procento víc červených krvinek, než je povoleno, tak vás automaticky diskvalifikují.

A kdybyste přece jen chtěli zapochybovat, tak vás ubijí naprosto ultimátními argumenty typu »Imani byla celý život vychovávána jako dívka!«. Aha, takže když budeme muže vychovávat jako ženu, tak se z něj automaticky stane žena? Nezlobte se na mě, ale to už mi opravdu pouze vyvolává úsměv na tváři a evokuje film Jára Cimrman ležící, spící.

Prostě Imani Khelif se stala novou hvězdou našeho pokřiveného světa, a tak ji budeme vynášet do nebes za každou cenu. A kdokoliv se proti ní odváží byť jen slůvkem otřít, bude médii nemilosrdně zašlapán do země jako zpátečník, hlupák a dezinformátor věřící Ruskem ovládané asociaci.

Přitom stačí jeden jediný pohled na Alžířanovu fyzickou konstituci a všem nám musí být jasné, že tohle s fair play nemá nic společného. A protože mně nevadí jít proti proudu, tak bych chtěl touto cestou upozornit na ty, kteří se nebojí ani v této pokroucené době veřejně říkat pravdu.

Na první fotografii vidíte bulharskou boxerku Svetlanu Stanevu, která po prohraném čtvrtfinále s tchajwanským boxerem Lin Yu Tingem překřížila prsty, aby tak ztvárnila písmeno »X«, tedy dala jasně najevo, že by se v ženském sportu měli utkávat pouze jedinci s chromozomy XX.

Na druhé fotografii je pak její trenér Borislav Georgiev, jenž zveřejnil fotografii s nápisem »já jsem XX – zachraňte ženský sport«.

Vzhledem k tomu, že český mainstream vám tyto fotky nenabídne, tak bych vás rád požádal o jejich maximální sdílení. Ať co nejvíc lidí vidí, že jsou zde stále ještě lidé, kteří se z těch novodobých šílenců nepodělají a chtějí hrát fair play a otevřené říkat pravdu. Patří jim za to neskonalý dík. A vám všem, kdo stále ještě používáte svoje oči a svou hlavu, též. Dokud tady takoví lidé budou, tak máme stále ještě šanci. Šanci vrátit se zpět k normálnímu světu.

Držme se, bude to ještě hodně divoká jízda.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Dnes je ve sportu běžné, a ne jen na Olympiádě v Paříži, že se chlap nechá přešít na ženskou a pak jde ve sportu závodit a vítězit mezi ženské.
    Ještě jsem nikdy neslyšel, že by se ženská nechala přešít na chlapa a pak šla závodit mezi chlapy třeba v boxu.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy