A teď se dokonce sama odkopala. Příklad jak z učebnice. Přímo vysokoškolské… Novinky si od agentury NMS nechaly udělat průzkum, kdo by podle občanů měl jet na červnový summit NATO v Ankaře. Babiš nebo Pavel?
Pro Babiše se vyslovilo 57 procent dotázaných, pro Pavla 47 procent. I když já osobně všechny tyto průzkumy považuji za cinknuté ve prospěch těch jediných správných, přesto si v této propavlovské mediální atmosféře, vydatně živené např. Milionem chvilek apod., drží neoblíbený Babiš desetiprocentní náskok. Ne všechno se totiž dá vždycky otočit o 180 stupňů. Realitu odhaduji minimálně plus mínus 10 procent ve prospěch premiéra (Babiš 67 %, Pavel 37 %), avšak i to zveřejněné postačí jako argument k obsahu titulku. Jak tomu máte rozumět?
Snadno. Novinky si totiž proti průzkumu agentury NMS postavily svoji anketu pro své čtenáře, které už jasně dominuje Pavel. V čase, kdy jsem tento text psala (včera kolem 8.00), měl Pavel 58,9 % a Babiš jen 37,2 %, čili o 20 % méně, než mu přisoudila agentura NMS.
Takhle se totiž formuje veřejní mínění. Mainstream pustí do diskuse jen kované demokraty, ty nekované zablokuje. Nehledě k tomu, že ti nekovaní na oficiální severy už ani moc nechodí, považujíce to za ztrátu času. Jednak jsou sprostě uráženi a jednak, což plyne z těch urážek, schází prostor pro věcnou diskusi. Koho by bavilo, nechat si do kolečka do kola nadávat do nacistů, proruských švábů, svinských komunistů atd.
Shrnuto a podtrženo: takto dnes média manipulují s veřejným míněním. Je to velmi šikovná strategie, právně v podstatě nenapadnutelná, anžto těžko budete dokazovat ÚMYSL. Holt, tohle mají nosatí zmáknuto jako máloco.
Marie Krejčíková

Maruško, chápu, je to k vzteku, že tolik lidí chce prezidenta na summitu NATO. A přitom vy se tak snažíte. Přesně plníte ruské zadání, ale zjevně je váš dosah nulový.
Lidé totiž moc dobře vidí, jak Putin zametá např. s Ficem. Ten mu sice byl nedávno v Moskvě políbit jeho jeho pozadí, ale sotva se vrátil, Putin mu hází granáty 4 km od hranic. Lidé si stále více uvědomují, že NATO je jediná záruka proti tomu východnímu kunímu ksichtu.‼️
Nice post. I learn something totally new and challenging on websites
Harika bir paylaşım, özellikle konunun önemli detayları oldukça net bir şekilde açıklanmış. İnsanları çeşitli karmaşık anahtar kelimelerle yormak yerine, okumaktan keyif alacağı içerikler her zaman daha iyidir. Kaliteli paylaşım adına teşekkür eder, paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla beklerim.