Benešovy dekrety mají trvalou platnost!

Brno již za několik hodin přivítá účastníky sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu, který se uskuteční historicky poprvé na území ČR.

Stane se tak díky kolaborantskému chování značné části Brněnských zastupitelů, díky kolaborantství poslanců současných opozičních stran ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Pirátů a samozřejmě s podporou z místa nejvyššího, od pána pražského Hradu, agenta Pávka, který udělil záštitu festivalu Meeting Brno, v rámci kterého se sjezd sudetských Němců uskuteční.

Setkání »Posseltových členů« a českých lokajů, mezi kterými nebudou chybět senátorský Tchajwanec Vystrčil či Markéta Pekarová Adamová, bude mít i své stinné stránky v podobě mnohých protestních akcí a demonstrací. Mnozí, kteří se chystají do Brna uvedené protestní akce podpořit, se dotazují, co si vzít s sebou! Za sebe říkám, vše, co provází podobné akce. Píšťalky, státní vlajky, transparenty. Naopak neberte s sebou žádná rajčata, vajíčka a další podobné potraviny, které v minulosti okusili například někteří bývalí prezidenti ČR. Dobrá atmosféra, na kterou budou podporovatelé sjezdu SdL v Brně vzpomínat, se dá přeci udělat slušně. Budou mít tak dost času na přemýšlení, zda se za rok vydají na sjezd do dalšího českého města, kterým má být Liberec.

Miroslav Kavij

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Desatero malého českého kolaboranta. 🐀

    1️⃣. PŘIJMU NADŘAZENOST SILNĚJŠÍHO JAKO PŘIROZENÝ STAV VĚCÍ.
    🇩🇪 Německo je ekonomicky, kulturně i morálně vyspělejší. Mým úkolem je se tomuto faktu pokorně přizpůsobit.

    2️⃣. HISTORII BUDU INTERPRETOVAT VÝHRADNĚ Z PERSPEKTIVY SILNĚJŠÍHO.
    Naše národní narativy z roku 1945 jsou přežité. Skutečná zralost spočívá v tom, že přijmu 🇩🇪 sudetoněmecký pohled jako vyvážený a spravedlivý.

    3️⃣. BUDU SE AKTIVNĚ STYDĚT ZA SVŮJ NÁROD.
    Každý projev české hrdosti považuji za nacionalismus a zaostalost. Čím více se za svůj národ stydím, tím větší jsem 🇪🇺 Evropan.

    4️⃣. BENEŠOVY DEKRETY BUDU POVAŽOVAT ZA MORÁLNÍ SKVRNU.
    Odsun byl tragédií. 🇩🇪 Okupace a nacistické zločiny byly sice nepříjemné, ale už je čas se posunout dál a přestat s tím provinčním vzpomínáním.

    5️⃣. KAŽDOU NĚMECKOU KRITIKU PŘIJMU S VDĚČNOSTÍ.
    Když mě 🇩🇪 Němec poučuje o historii nebo demokracii, mám se cítit poctěn. Když mě ponižuje, mám mu poděkovat.

    6️⃣. VLASTNÍ PŘEDKY ROZDĚLÍM NA TY DOBRÉ A TY ŠPATNÉ.
    Ti, kteří bojovali proti 🇩🇪 nacismu, byli zaslepení nacionalisté. Ti, kteří kolaborovali nebo mlčeli, projevili zdravý rozum a předvídavost.

    7️⃣. SMÍŘENÍ ZNAMENÁ, ŽE JÁ USTOUPÍM.
    Skutečné smíření není symetrické. Je to proces, při kterém se Čech učí pokoře a 🇩🇪 Němec laskavě přijímá jeho omluvu.
    Mnichov, protektorát nebo Lidice? Už se to stalo, tak proč to pořád řešíme.

    8️⃣. BUDU AKTIVNĚ POTÍRAT POPULISTICKÝ ODPOR.
    Každého, kdo proti sjezdu 🇩🇪 landsmanšaftu protestuje, označím za extremistu, nacistu, xenofoba a člověka, který žije v minulosti.

    9️⃣. SVOU ZEMI BUDU PREZENTOVAT JAKO PROVINCII NĚMECKA.
    Česko je krásná, ale zaostalá země na okraji vyspělé 🇩🇪 německé kulturní sféry. Mým posláním je, ji této sféře co nejvíce přiblížit. Naše úloha je poslouchat, dodávat lacinou pracovní sílu a držet hubu.

    🔟. BUDU VĚŘIT, ŽE PODLÉZÁNÍ JE VLASTNĚ STATEČNOST.
    Nejsem zbabělec. Jsem vizionář a realista, který chápe, kde je budoucnost. A ta budoucnost je 🇩🇪 německá. Vy ostatní jste jen hloupá lůza, která to ještě nepochopila.
    J. Rajchl

  2. Proruští lokajové už se roztleskávají a míří do Brna. Já se snad seberu a pojedu taky, to divadlo, kdy flastenci 70+ budou pískat na bavorské důchodce, si nemohu nechat ujít.😀

    • Brázdolf, ale my víme, že podporuješ nacisty a pojedeš je podpořit do Brna z tvého Gablonz.
      Brázdolf, už máš připravenou vítací vlaječku s hákenkrojcem a nacvičuješ před zrcadlem hajtla k uvítání Posselta a jeho družiny?

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy